Meny
Velg seksjon Forside
Kalstøvegen 25 4264 Kvalavåg
Telefon: 51110716 Send oss e-post
Redaktør: Arild Gismervik
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<mai 2023><<
mai 2023
mtotfls
24252627282930
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Ledig stilling

Vi søker en dyktig, erfaren og entusiastisk lærer. Er det deg?

Arbeidsgiver: Kvalavåg Montessoriskole AS
Stillingstittel: Lærer
Frist: Snarest
Ansettelsesform: Fast

Vi søker etter lærere med godkjent utdanning, som er utdannet montessoripedagog eller som ønsker å starte montessoriutdanning. Vi har et vikariat og en fast stilling ledig i 100% stilling. Vi søker deg som ønsker å være med på å gi barn en helhetlig utdanning med utgangspunkt i et læringssyn der sosial, emosjonell, fysisk og intellektuell utvikling anses som like viktige. Vi har behov for en lærer/montessoripedagog som kan undervise på 1.-7. trinn, inneha kontaktlærer- og ev. teamlederfunksjon og følge opp enkeltvedtak om spesialundervisning.

 

Kompetansekrav:

  • Lærer med godkjent utdanning
  • Montessoripedagog, har begynt å studere montessoripedagogikk, eller ønsker å videreutdanne seg innen montessoripedagogikk.
  • Genuint opptatt av å være en positiv og støttende person for elever der alle blir verdsatt, oppmuntret og utfordret til å oppnå det beste de kan.
  • Selvstendig og 
  • samarbeidsvillig
  • Fleksibel, løsningsorientert, strukturert
  • Endringsvillig
  • Gode muntlige og skriftlige norskkunnskape
  • Gode digitale ferdigheter
  • Tydelig klasseleder

 

Fra oss får du:

  • Dekning av godkjent Montessori utdanning.
  • Et utviklende og samarbeidende fagmiljø med felles pedagogisk plattform.
  • Et godt sosialt miljø, der felleskapsånden er i fokus.
  • Muligheten til å delta på kurs, og seminarer i regi av Montessori Norge eller andre montessoriorganisasjoner og annet som er relevant for din faglige utvikling.
  • En "liten" og oversiktlig skole.
  • Arbeid i team med lærere, spesialpedagoger, assistenter og ledelse.

Skolen følger Utdanningsforbundets og kommunenes tariffavtale i forhold til lønn og andre avtaler. Pensjon etter statens pensjonsavtale
Menn oppfordres til å søke.
Politiattest kreves.

Om arbeidsgiveren
Kvalavåg Montessoriskole arbeider etter Maria Montessori sine pedagogiske prinsipper og ligger idyllisk til mellom hav, knauser og skog på Karmøy. Vår skole er leksefri, har skolelunsj og er en heldagsskole der elevene er inndelt i aldersblandede grupper. Elevene våre kommer fra hele Karmøy. Vi bruker iPad i skolehverdagen sammen med praktiske læringsmetoder.

Antall stillinger
2