Meny
Velg Gruppe/Instrument Framside
Besøksadresse: Ola Barkveds vei 16 4340 Bryne Telefon: 51776410 / 48293505 Send e-post til oss
Postadresse: Postboks 38 4349 Bryne Telefon: 51776410 Send e-post til oss
Redaktør: Astrid Fjeld
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<februar 2018><<
februar 2018
mtotfls
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272801020304
05060708091011
feb
21
2018
Teaterforestilling for SFO Bryne skule: "Fanget i et kjøpesenter"
kl 14:00-15:00
feb
21
2018
"Fanget i et kjøpesenter": Dramagruppe onsdag kl 16.30 har teaterførestilling i stor aula kl 17.00
kl 17:00-18:00
feb
22
2018
Felleskonsert med Klepp, Hå og Time kulturskular i Klepp rådhus, festsalen
kl 18:00-19:00
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre tilsette

Dette er våre flotte tilsette. Foto av Siri Varland Schøld.

Astrid Fjeld
Rektor, gitar og Bankers
48293505
astrid.fjeld@time.kommune.no (Send)
Guri Årsvoll
Assisterande rektor, Klarinett, Saksofon, Musikkgrupper barn/vaksne, Fargeglobus
47301209
guri.arsvoll@time.kommune.no (Send)
Bent Yngve Kvam
Slagverk
45403122
bernt.yngve.kvam@time.kommune.no (Send)
Cecilie Hadland
Dans og ballett
92645255
cecilie.hadland@time.kommune.no (Send)
Fiona Schaub
Fiolin, samspel, Den kulturelle spaserstokken
Permisjon skuleåret 2017-2018
41102828
fiona.schaub@time.kommune.no (Send)
Heidi Strand Harboe
Skapande skriving
47895960
heidi.strand.harboe@time.kommune.no (Send)
Inger Bakke Berge
Piano
91517753
inger.bakke.berge@time.kommune.no (Send)
Kari Kaald Reiten
Piano, Bankers, Fargeglobus, Intepretasjon, TrioTriol- Den kulturelle spaserstokken
90810346
kari.kaald.reiten@time.kommune.no (Send)
Åsa Caroline Yttredal
Fløyte, TrioTriol- Den kulturelle spaserstokken
91351485
asa.caroline.lindroos@time.kommune.no (Send)
Oddny Underhaug
Piano
90011178
oddny.underhaug@time.kommune.no (Send)
Rigmor Josdal
Sang, korgruppe
41623309
rigmor.josdal@time.kommune.no (Send)
Siri Varland Schøld
Kunstfag
99248816
siri.varland.schold@time.kommune.no (Send)
Øyvind Bøylestad
Piano og band 10.trinn
99629575
oyvind.boylestad@time.kommune.no (Send)
Åse Hetland
Trompet, kornett
91733210
ase.hetland@time.kommune.no (Send)
Sverre Tomassen
Dirigent Bryne skulekorps
http://www.bryneskulekorps.no/
41584601
sverre.tomassen@time.kommune.no (Send)
Arfon Owen
Dirigent Lye, Frøyland skulekorps, messinginstruktør Bryne skulekorps
Pianolærar
98044939
arfon.owen@time.kommune.no (Send)
Arild Ronæs
Rosseland skulekorps og Undheim&Eikeland skulekorps dirigent og instruktør. IKT-ansvarleg
92805364
arild.ronaes@time.kommune.no (Send)
Maren Idsø Rennemo
Drama/teater og Fargeglobus
Permisjon til ca påske 2018
95238311
maren.idso@time.kommune.no (Send)
Torill Bøylestad
sanglærar
95928737
torill.boylestad@time.kommune.no (Send)
Karianne Flåtene Nilssen
instruktør skulekorps
98652111
kariannefn@gmail.com (Send)
Sissel Ruud herikstad
Kunstfaglærar
95225427
sissel.ruud.herikstad@time.kommune.no (Send)
Ole Edvard Borse
Gitar, el.gitar, el.bass og band
95270783
ole.edvard.borse@time.kommune.no (Send)
Agnieszka Augustyn
Fiolinlærar
Vikar skuleåret 2017-2018
93680857
agnieszka.augustyn@time.kommune.no (Send)
Emilie Berg-Thomassen
Drama/teater og Fargeglobus
Vikar fram til ca påske 2018
95273619
emilie.berg-thomassen@time.kommune.no (Send)
Geir Kåre Taksdal
aspirantkorps, Bryne skulekorps
92420594
geri1996@hotmail.com (Send)