Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 8
Klasse 9
Klasse 10
Kirsten Flagstadsvei 28 4621 Vågsbygd
Telefon: 38 00 20 60 Faks: 38 00 20 75 Send oss e-post
Redaktør: Oddvar Vik
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juli 2017><<
juli 2017
mtotfls
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Gå til Its Learning
Pålogging ansatte
Pålogging ansatte
KOMFUG
Personalet

Oddvar Vik
Rektor
90846447
oddvar.vik@kristiansand.kommune.no (Send)
Egil G. Berg
Undervisningsinspektør
91307485
egil.berg@kristiansand.kommune.no (Send)
Marianne Stray Aas
Rådgiver
Spansklærer
38002060
marianne.stray.aas@kristiansand.kommune.no (Send)
Ellen Marie Frick
lærer
Sosiallærer
38002060
Ellen.Marie.Frick@kristiansand.kommune.no (Send)
Ole Kjartan Borøy
Lærer
38002060
Ole.Kjatan.Boroy@kristiansand.kommune.no (Send)
Einar Øslebye
lærer
Grønt Flagg koordinator, kystskipper
91881880
einar.oslebye@kristiansand.kommune.no (Send)
Henrik Aanonsen
lærer
38002060
henrik.aanonsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Kjellaug Hidle
lærer
38002060
kjellaug,hidle@kristiansand.kommune.no (Send)
Solveig Høie Corneliussen
Lærer
38002060
Solveig.H.Corneliussen@kristiansand.kommune.no (Send)
Wenche Drange
Fagarbeider
38002060
wenche.Drange@kristiansand.kommune.no (Send)
Signe Nordgaard Hansen
Senior kontorleder, mentor
38002060
Signe.Nordgaard.Hansen@kristiansand.kommune.no (Send)
Roar Hornnes
Lærer
38002060
Roar.Hornnes@kristiansand.kommune.no (Send)
Leif Magne Hæstad
Lærer
38002060
wLeif.Magne.Hastad@kristiansand.kommune.no (Send)
Sture Johnsen
Lærer
IKT-kontakt
38002060
Sture.Johnsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Nancy Føreland Karlsson
Fagarbeider
Bibliotekar
38002060
Nancy.Foreland.Karlsson@kristiansand.kommune.no (Send)
Atle Kielland
Lærer
38002060
Atle.Kielland@kristiansand.kommune.no (Send)
Trond Larsen
Lærer
38002060
Trond.Larsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Jon Herman Matzow
Lærer
38002060
Jon.Herman.Matzow@kristiansand.kommune.no (Send)
Magne Myhren
Lærer
Naturfotograf
38002060
Magne.Myhren@kristiansand.kommune.no (Send)
Sven Ulrik Nielsen
Lærer
38002060
Sven.Ulrik.Nielsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingunn Vige Sanne
Lærer
Spes.ped. koordinator
38002060
Ingunn.Vige.Sanne@kristiansand.kommune.no (Send)
Marian Segberg
Lærer
38002060
Marian.Segberg@kristiansand.kommune.no (Send)
Toralv Steinsvåg
Lærer
38002060
Toralv.Steinsvag@kristiansand.kommune.no (Send)
Frøydis Strand
Kontorleder
38002060
Froydis.Strand@kristiansand.kommune.no (Send)
Wenche Hunsbedt Svindland
Musikklærer
Sanger
38002060
Wenche.H.Svindland@kristiansand.kommune.no (Send)
Børre Søfting
Lærer
38002060
Tor.Borre.Softing@kristiansand.kommune.no (Send)
Erlend Thomassen
Lærer
38002060
Erlend.Thomassen@kristiansand.kommune.no (Send)
Oddvar Vigebo
Fagarbeider
38002060
Oddvar.Vigebo@kristiansand.kommune.no (Send)
Marie Bentsen Greivstad
Kunstlærer
38002060
Sara Kastbjerg Jensen
Lærer
Sosionom
38002060